top of page

Par mums

WhatsApp Image 2021-06-18 at 14.17.50.jp

Esi labākā versija sevis

Šī nometne ir vieta, kur izzināt sevi un drošā un draudzīgā vidē realizēt savu radošumu. Tā ir vīzija par vidi, kuru kopā veidojam kā atbalstošu, kur neviens nav patērētājs, bet visi kopā veido un rada. Harmonijā ar dabu un brīnišķīgiem pasniedzējiem, bez kuriem viss iecerētais nebūtu iespējams.

Esmu organizācijas vadītāja, pasniedzēja, mācību programmu veidotāja, studente un mamma savai brīnišķīgajai meitai Katei, ar kuru lepojos un bezgalīgi mīlu.

Maira Dzene

Dibinātāja & nometnes satura veidotāja

Padarīt vīziju par realitāti

Esmu šeit, jo šī ir brīnišķīga iespēja mācīties ne tikai meitenēm, bet visai komandai. 

Dejoju jau no 3 gadu vecuma, savu sirdslietu es pārvērtu drabā. Šobrīd mana ikdiena tiek pavadīta mācīt citiem mīlestību pret deju.

Kristīne Lorence, nometnes vadītāja, dejas pasniedzēja

Miers sākas sevī 

Screenshot 2021-06-19 at 07.55.15.png

Miers sākas sevī 

Stella Valberga, jogas pasniedzēja un audzinātāja

Ķermenis ir mans domāšanas centrs.

Es vēlos, lai mēs ieklausītos savā ķermenī. Biodeja ir viena no “veselīgas izglītības idejām”, kas attīsta spēju ķermeniski un garīgi veidot mīlestībā un empātijā bāzētas attiecības. Biodejā mēs ļaujam runāt mūsu ķermenim "dzīves valodā" un ļaujam mūsu ķermenim izdzīvot “dzīves deju”.

“Dzīves valoda” ir valoda, kura mūs savieno ar cilvēkiem – tā ir citu nevainošana, skaidra savu vajadzību un jūtu izpaušana, spēja lūgt atbalstu, kad viens tas ir nepieciešams, savukārt, ja mēs runājam valodā, kura “mūs šķir”, mēs nespējam skaidri izteikt izjūtas un vajadzības, mēs izsakām kritiku un morālos vērtējumus.

Elizabete Ozola, biodejas pasniedzēja un audzinātāja

IMG_1393.jpg

Katram ir savs mācīšanās stils, palīdzu to atrast un pilnveidot

Par mani- mīlestība pret cilvēku un pasauli. 
Esmu priecīga, ka mans darbs ir arī mana aizraušanās, tas dod man  iespēju iepazīt tik daudz dažādus cilvēkus un viņu pieredzes. 
Man sirdij tuvais - jūra, mežs un kaut ko garšīgu pagatavot vai apēst.

Anete Gūtmane - Sevišķe,  skolotāja un logepēde

Manas nodarbības ir nedaudz neparedzamas un nekad nevar skaidri zināt, kādā pozīcijā jogotājs atradīs savu ķermeni, bet tas viss nāk ar vieglumu un spēju izbaudīt ķermeņa un prāta nedalāmo vienotību.

Esmu jogas studijas Urban Yoga īpašniece un vadītāja. Agrāk par savu pamatprofesiju saucu jurisprudenci, bet jogu pasniedzu jau deviņus gadus un kopš 2016.gada, kad kļuvu par jogas studijas īpašnieci, savu ikdienu vadu kā jogas skolotāja un esmu laimīga par iespēju dalīties ar jogu un tās sniegtajām iespējām ar citiem. 
Esmu sertificēta jogas pasniedzēja ( 200 RYT, Yoga Alliance) un apguvusi dažādus jogas stilus. Savas jogas skolotājas un vienlaikus jogas skolnieces zināšanas esmu papildinājusi dažādās valstīs: Jaunzēlandē, Velingtonā un Oklendā padziļināti mācījusies yin jogu un yin jogas terapiju pie brīnišķīgajiem Markus Henning Giess un Karin Michelle Sang; regulāri dodos uz Indiju un Itāliju, kur apgūstu Ashtanga vinyasa jogas metodi pie sava skolotāja Lino Miele, kurš jogu māca Sri K. Pattabhi Jois izveidotajā tradīcijā un jogas sistēmā; skaistajā Bali salā esmu apmeklējusi meistarklases pie pasaules slavenās un iedvesmojošās Meghan Currie, kas devusi radošas iedvesmas flow vinyasa metodes mācīšanā. Kā arī joprojām regulāri apmeklēju dažādas specializētas jogas meistarklases pie dažādiem skolotājiem, un sekoju līdzi jogas pasaulē notiekošajām aktualitātēm, vienlaikus no sirds mīlot un novērtējot jogas tradīcijas saglabāšanos tās dziļākājā būtībā.

Vadot ashtanga vinyasa jogu, sekoju šī jogas vista metodei un tradīcijai, taču, pasniedzot citus jogas veidus, man patīk eksperimentēt ar dažādām jogas metodēm un elementiem, tādā veidā ļaujoties jogas burvībai visa tās būtībā. 
Savas zināšanas par cilvēka ķermeni un kustību esmu papildinājusi arī Rīgas Stradiņu Universitātē programmā “Veselības sporta specialists”.

Līva Veinberga, jogas pasniedzēja un Urban Yoga studijas vadītāja

WhatsApp Image 2021-07-05 at 21.21.25.jpeg
217950596_524076545310652_7581064767744227646_n.jpg

To vēlētos iemācīt arī jums, meitenes - ieraudzīt sevī to skaisto.

Kas Es esmu? Es esmu māksliniece, modes dizainere, kostīmu dizainere, stiliste, grimma māksliniece, kāds kas rada, kas jūt, kas pieškir visam vizuālajam savu nozīmi, izskatu un ideju. Esmu pabeigusi Latvijas Mākslas akadēmiju vizuāli plastiskās mākslas nodaļu uz 10. Mans pirmais darbs bija būt stilista asistentam  TV raidijumos un grima māksliniekam “Make up forver” kompānijā. Es mīlu zīmēt jau no bērnības,un daru to aizvien. Vienalga kur Tu esi, kino, modē, teātrī, skolā...Es pierakstu savas idejas skiču kladē,  tās noder jebkurā radošā darbā, sevis attīstībā. To vēlētos iemācīt arī Jums, meitenes - ieraudzīt sevī to skaisto, apvienot to tādā kā dienas grāmatā un pielietot dzīvē. 

Vita Radziņa, modes dizainere, stiliste

Manas svarīgākās vērtības ir patiesums, vienkāršība, iejūtība un sapratne vienam par otru.

Kā Montesorī pedagogs darbojos jau vairākus gadus
un prieku rodu vērojot un sekojot katra bērna iekšējai būtībai, redzot kā viņi aug un attīstās, iepazīstot viņu emocionālo un krāsāino pasauli, lai spētu dot labāko pieeju viņiem, iedrošinot un iedvesmojot uz ko lielāku.
Manas svarīgākās vērtības ir patiesums, vienkāršība, iejūtība un sapratne vienam par otru.
Lai būtu saskaņā ar sevi, brīvajā laikā patīk ieiet mežā ar kompasu un karti.

Kristīne Bunne, montesori pedagoģe

IMG_6916vilnisphotocopryrights vilnisphoto.JPG
bottom of page